John The Conqueror - John The Conqueror - Glasba - ALIVE - 0095081013612 - 30. oktobra 2012
Če se naslovnica in naslov ne ujemata, je naslov pravilen

John The Conqueror

Cena
€ 28,49

Naročeno iz oddaljenega skladišča

Predvidena dobava 28. jul - 6. avg
Prejemajte obvestila o novih izdajah izvajalca John The Conqueror
Dodaj na svoj seznam želja iMusic

Not rated yet

Na voljo tudi kot:

John The Conqueror is an album by John The Conqueror, released in 2012. The album is a pop LP.


CLASSIC 50S SOUL MIXED WITH A SOUTHERN TWANG

Medij Glasba     VINYL     LP   (Gramofonska plošča)
Število plošč 1
Izdano 30. oktobra 2012
EAN/UPC 0095081013612
Založba ALIVE LPALIVE0136
Žanr Pop
Dimenzije 320 × 325 × 4 mm   ·   225 g

Več od John The Conqueror

Prikaži vse

Mere med samme udgiver

Drugi so kupili tudi

Ogled vseh John The Conqueror ( Na primer LP in CD )